Hertha

Služby

0917 046 235

Nahrávanie u nás

Ponúkame Vám služby v oblasti nahrávania skupín, ľudoviek, sólových muzikantov aj spevákov, rôznych hudobných telies od sólových nástrojov až po veľký orchester , dychovka, zbor atď.

Nahrávacia miestnosť 1: 3x4m, vhodné na nahrávanie spevu, dialógov, sólových hráčov, komentárov...

Nahrávacia miestnosť 2: 8x6m, priestor vhodný na nahrávanie kapiel, menších zborov, sláčikové kvarteto...

Nahrávacia miestnosť 3: 8x16m, spoločenská sála, vhodný priestor na nahrávanie veľkých zoskupení, klasický orchester, dychovka, spevácky zbor... 

 

 

Nahrávanie u Vás

Naša nahrávacia technológia je plne mobilná. V prípade že by ste sa rozhodli nahrávať vo vašich priestoroch, vieme bez problémov previesť a nainštalovať naše zariadenia a po akustických úpravách Vás vieme nahrať. 

Samozrejme že vieme zaznamenať aj Váš koncert, vystúpenie, omšu, prednášku či iné kultúrne vystúpenie. Taktiež vieme zabezpečiť aj video záznam.

 

 

Filmový zvuk

Špecializujeme sa aj na záznam zvuku vo filme. Zabespečíme zaznam zvuku na placi, jeho postprodukciu, výrobu filmových ruchov, záznam dialógov, komentárov, skomponujeme a nahráme hudbu do Vášho filmu, reklamy, prezentácie. Zrealizujeme postprodukciu filmov pre Kino, DVD, TV normu R-128. V prípade záujmu Vám Váš projekt zmixujeme do 5.1 formátu.

Potrebujete cenovú kalkuláciu ?